Mezőkövesd város monográfiája. Szerk.: Dr. Sárközi Zoltán, Dr. Sándor István. Bp., 1973, Borsod m. Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés, az elülső borító kissé foltos, de egyébként jó állapotban. Megjelent 3000 példányban.
Gömöri János: Castrum Sopron. Sopron vára és környéke az Árpád-korban. Die Burg von Sopron (Ödenburg) in der Árpádenzeit. Sopron, 2002, Scarbantia Társaság. Kiadói papírkötés, angol és német nyelvű összefoglalóval. Megjelent 1500 példányban.
Heimler Károly: Sopron belvárosa. Sopron műemlékei I. kötet. Csányi Károly előszavával. Becht Rezső és Mihály Ernő Dr. közreműködésével sajtó alá Heimler Károly Dr. Sopron, 1939, Soproni Városszépítő Egyesület, Röttig-Romwalter-ny., XVI+2+181+2 p. Számos fekete-fehér egészoldalas fotóval illusztrálva. Kiadói félbőr-kötésben, az első táblán a város aranyozott címerével, sérül a gerince sérült, hián...
1848-as nemzetőrök Heves és Külső-Szolnok vármegyében. Összeáll.: P. Kovács Melinda, Kozma György Bertalan, Szabó Jolán. Eger, 1999, Heves Megyei Levéltár (A Heves Megyei Levéltár forráskiadványai 6.). Papírkötésben, jó állapotban.
Breznay Imre: Az egri keresztény iparoskör története 1887-től 1905 végéig. Eger, 1906, Érseki Lyceum Könyvnyomdája. Hibay Károly (1890-1924) orvos ex libris-ével. Megviselt kartonált papírkötésben. + Breznay Imre: Hat év (1906-1911) az egri keresztény iparoskör történetéből. Eger, 1912, Érseki Liceumi Könyvnyomda. Vászonkötésben, gerince és hátsó borítója hiányzik.