1934 Uj Idők. XL évfolyam bekötve Szerk.: Herczeg Ferenc. Kiadói egész... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/307/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Drucksachen~30/1934-Uj-Idok-XL-evfolyam-bekotve-Szerk-Herczeg-Ferenc-Kiadoi-egeszvaszon-kotesben-Jo-C3~II1645789
1645789
13242
307
Printed Materials
Beschreibung: 1934 Uj Idők. XL évfolyam bekötve Szerk.: Herczeg Ferenc. Kiadói egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
: moldován_péter