Zorkóczy jelzéssel: Kivágott fák. Olaj, farost, keretben, 49×49 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/307/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~2/Zorkoczy-jelzessel-Kivagott-fak-Olaj-farost-keretben-49C39749-cm~II1661338
1661338
10277
307
Beschreibung: Zorkóczy jelzéssel: Kivágott fák. Olaj, farost, keretben, 49×49 cm
: vörös_iván