Gläser Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1661010
11227
307
36000
Glass-objects
Lalique kelyhek, dohányzó készlet, jelzettek, egyik kelyhen nagyon apró csorba, összesen: 5 db
1660924
11228
307
Glass-objects
Lalique kehely készlet (6 db), jelzett, hibátlan, m:10 cm (6×) 1660888
11229
307
Glass-objects
Lalique kehely készlet (6 db), jelzett, hibátlan, m:10,5 cm (6×) 1660847
11230
307
28000
Glass-objects
Moser likőrös készlet, jelzés nélkül, nagyon apró csorba a dugón, formába öntött, metszett, összesen: 7 db, m:19 cm, m: 6,5 cm
1466587
11231
307
Glass-objects
Valsaint Lambert tál, formába öntött, hibátlan, jelzett, h:37 cm / Valsaint Lambert plate, signed. 1155791
11232
307
Glass-objects
Modern Daum váza, plasztikus díszítéssel, jelzett, hibátlan, m:20 cm
1466585
11233
307
Glass-objects
Dekoratív muranói fújt váza, anyagában színezett, jelzés nélkül, hibátlan, m:22 cm 1389649
11234
307
Glass-objects
Anyagában színezett üveg váza, formába fúvott, optis, arany kézifestéssel, jelzés nélkül, 39cm
1394862
11235
307
Glass-objects
Cseh díszváza, több rétegű,csiszolt, gravírozott, apró karcolásokkal, jelzés nélkül, m:30 cm
1106858
11236
307
Glass-objects
Powolny sziluett váza, kézzel festett, hibátlan, jelzés nélkül, m:14 cm
1504243
11237
307
Glass-objects
Ókori görög jelenetes formába fújt díszváza, kézzel festett, kopott aranyozás, m:31 cm
1390859
11238
307
Glass-objects
Muranói dísztál, jelzés nélkül, hibátlan, 30×25 cm, m:10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF