13004. 307. Gelaufene Fernauktion Militaria
6 000 HUF 16,22 EUR, 17,65 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Gyakorlat "Opál 72". Olaj, újságpapír, üvegezett keretben, 31×47 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván