[Pierre Alexis de] Ponson du Terrail: Egy király ifjusága II-VI. kötet. (Hat kötetben.) II. rész I-II. kötet: A navarrai király kedvese. III. rész I-II. kötet: A szép Nancy csinyjei. IV. rész I-II. kötet: A vörös alsó kalandjai. V. rész I-II. kötet: A szerelem hatalma. VI. rész I-II. kötet: Szent Bertalan éje. Fordította Mártonffy Frigyes. Bp.,1868, Kertész József,231+240+163+151+178+186+200+208+2...
[Pierre Alexis de] Ponson du Terrail: Rocambole visszatérése I-VI. kötet. (Két kötetben.) Fordította Mártonffy Frigyes. Bp.,1876-1877, Kertész József, 192+192+190+190+190+190 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban. A VII-IX. kötet.(harmadik könyv) hiányzik. Első kiadás.
Nippon hősei. Elbeszélés a japán-orosz háborúból. Az ifjuság számára németből átdolgozta Vida Aladár. Bp.,[1906], Sachs Frigyes, Neuwald Illés-ny. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban, festett lapélekkel.
Gárdonyi Géza: A láthatatlan ember. Bp.,(1907), Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, megviselt állapotban, sérült hiányos gerinccel, kopottas borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel. A szerző által dedikált!
Gárdonyi Géza: Göre Gábor: Göre Gábor bíró úr könyve. Ez ebbül a könyvbűl mán a hatodik eresztés. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Szövegközti rajzokkal. Kiadói kopottas aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Wolfner J. Könyvkötő, benne illusztrált papírboríróval, kissé sérült gerinccel.
Gárdonyi Géza: Göre Gábor: Veszödelmek más szóval nem matska ugrás ide Amerika se. Mühlbeck Károly szövegközti rajzaival. Bp.,(1899),Singer és Wolfner. Első kiadás. Kiadói kopottas aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, benne illusztrált papírboríróval, hiányzó elülső szennylappal, festett lapélekkel.
Gárdonyi Géza: Göre Martsa lakodalma. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Harmadik eresztés. Szövegközti rajzokkal. Kiadói kopottas aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Wolfner J. Könyvkötő, benne illusztrált papírboríróval.
Gárdonyi Géza: Pöhölyék és másefféle falusi történetek. Harmadik kiadás. Budapest, é.n., Singer és Wolfner, 158+1 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Wolfner J. Könyvkötő Bp., belül illusztrált papírborítóval, kissé sérült gerinccel, kopottas borítóval.
Gárdonyi Géza: Göre Gábor: A Kátsa. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Harmadik eresztés. Szövegközti rajzokkal. Kiadói kopottas aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Wolfner J. Könyvkötő, benne illusztrált papírboríróval.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.