16207.
307. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Grätzer József: Rébusz. Bp., 1960, Móra. Kiadói illusztrált kopottas borítóval, de belül jó állapotban.