Kuprin: Szulamit. Bp., 1957, Európa. Kiadói egészvászon-kötésben, kiss... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/307/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~500016/Kuprin-Szulamit-Bp-1957-Europa-Kiadoi-egeszvaszon-kotesben-kisse-kopottas-allapotban~II1599755
1599755
16221
307
Rufpreis:
1 000 HUF 2,65 EUR , 2,86 USD
Beschreibung: Kuprin: Szulamit. Bp., 1957, Európa. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas állapotban. Megjelent 5000 példányban.