Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 107
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1662154
15381
307
Books: Architecture, Art
Országos Magyar Kir. Iparművészeti Iskola 1912-1913. évkönyve. Szerk. Czakó Elemér. (Bp. 1913. Orsz. M. Kir. Iparműv. Isk.) 1 sztl. lev. 29 l. 24 t. (képanyag, részben színes, kétoldalas). Későbbi, karton védőborítóval 1658833
15382
307
11000
Books: Architecture, Art
Kieselbach Tamás (szerk.): Modern magyar festészet 1892-1919, Bp., 2003, Kieselbach Tamás. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval, kiadói bontatlan zsugorfóliában. 1658866
15383
307
11000
Books: Architecture, Art
Kieselbach Tamás (szerk.): Modern magyar festészet 1919-1964, Bp., 2004, Kieselbach Tamás. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval, kiadói bontatlan zsugorfóliában. 1658808
15384
307
Books: Architecture, Art
Don-Lovas-Pogány: Új magyar művésznévtár I-II. kötete (A-K, L-ZS), h. n., 2006, DecoArt Könyvek. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1658745
15385
307
Books: Architecture, Art
Parti Nagy Lajos-Kaiser Ottó: Zsolnay jubileumi album. h. n., 2004, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötésben, bontatlan kiadói zsugorfóliában. 1663709
15386
307
Books: Architecture, Art
Koós Judith: Style 1900. A szecessziós iparművészet Magyarországon. Bp., 1979, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval.
1635601
15387
307
Books: Architecture, Art
1651391
15388
307
3800
Books: Architecture, Art
Hevesy Iván: A futurizmus, expresszionizmus és kubizmus művészete. 44 képpel. Gyoma, 1922. Kner Izidor. 115 p. Kiadói katonált papírkötésben. sérült gerinccel 1660009
15389
307
Books: Architecture, Art
Don Péter - Pogány Gábor: Magyar szoborkészítők jelzéstára. Bp., 2003, Auktor. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1662836
15390
307
Books: Architecture, Art
Barcsay Jenő: Anatomy for the artists. Bp., 1967, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, belső címlap hiánnyal./ Linen-binding, with inner cover missing in English
1661030
15391
307
Books: Architecture, Art
Dr. Zimmermann Ágoston: A lovas-szobrok lovai. Adatok a ló plasztikus ábrázolásához. Bp.,1928, Hungária, 56 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borítója foltos, a kötése sérült, javított, az utolsó oldala hiányos. 1592315
15392
307
Books: Architecture, Art
Magdalena Droste: Bauhaus. 1919-1933. Bp., 2003, Taschen / Vince. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF