A Pannonhalmi Hóráskönyv. A Pannonhalmi Főapátsági Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Budapest, 1982, Európa Könyvkiadó - Helikon Kiadó. Kiadói aranyozott egészbársonykötés, kísérőtanulmánnyal, kiadói papírtokban. Jó állapotban.
A dolgozók bankja. Országos Takarékpénztár Borsod-Abaúj-Zemplén megyei szervezete. Szerk.: Kovács Mihály. Feledy Gyula rajzaival. Miskolc, 1981, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói kartonált papírkötés. Készült 800 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban
Bajai Ferenc: Az Állami Biztosító alapításának 35. évfordulójára. Szerk.: Kovács Mihály. Rajzokat készítette. Feledy Gyula. Miskolc, 1985, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (600/232.) példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
Magyar-Angol, Angol-Magyar miniszótár/Hungarian-English, English Hungarian Minidictionaries. Bp., 1973, Terra. Kiadói papírkötés, angol és magyar nyelven.
Nemzetközi nőnap '76. - A nők nemzetközi szolidaritási napja. 1976. március 8. Szerk.: Kovács Mihály. Bp., 1976, k.n. Kiadói egészvászon-kötés. Számozott (250/107.) példány.
EMABIT 1857-1982. Az Első Magyar Általános Biztosító Társaság megalakulásának 125. évfordulója. Szerk.: dr. Boross Endre, Kovács Mihály. A rajzokat készítette Feledy Gyula. Miskolc, 1983 , Miskolci Miniatűrkönyv Gyűjtők Könyve.Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehé fotókkal. Számozott (800/123.) példány, fekete számozásssal. Kereskedelmi forgalomba nem került.
EMABIT 1857-1982. Az Első Magyar Általános Biztosító Társaság megalakulásának 125. évfordulója. Szerk.: dr. Boross Endre, Kovács Mihály. A rajzokat készítette Feledy Gyula. Miskolc, 1983 , Miskolci Miniatűrkönyv Gyűjtők Könyve.Kiadói egészvászon kötésben, színes fémplakettel, fekete-fehé fotókkal. Számozott (800/109.) példány, fekete számozásssal. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.