Lang János: Németh Országi Buzgó Plébánus Úrnak A' Felséges Tsászár' Tartományiban-lévő Német, kivált falusi köz-nép' oktatására, érdemessen világosságra botsájtatott, Most pedig Magyar Országi ugyan azon Nép' lelki-hasznára Hazánk' nyelvére fordítatott kateketika beszédjei Az Öreg Katekismus' Rendje szerént. I-V. rész. (Három kötetbe kötve.) Vátzon, 1800. Mármarosy Gottlieb Antal, 8+203+4+84+6+21...
Szegedi A. Kilit (Szegedi Kilit Antal (1816-1888): A messiás. Antilogiaul Renán "Jézus Életére"-re. Kecskemét, 1884, Tóth László, XXVIII+469 p. Félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel.
Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából nevelkedett drága kövekkel kirakott arany korona [...] imádságos könyv. Pest, 1855, Trattner - Károlyi. Számos metszettel. Kissé megviselt, gazdagon aranyozott fatáblás bőrkötésben, fém veretek nélkül.
Anton Ferdinand von Geissau: Chronologische Lebensbeschreibung der Päbste: vom H. Petrus an bis Pius VI. Wien, 1782, Sebastian Hartl. Német nyelven. Félbőr kötésben, kissé kopottas kötés, a végéből hiányzó lapok / In German. Half-leather binding, some missing pages
Prohászka Ottokár: Föld és ég. Kutatások a geologia és theologia érintkező pontjai körül. Esztergom, 1912, Buzárovits Gusztáv. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötésben, kissé viseltes állapotban, ragasztott borítóval, laza kötéssel.
Kőhalmi-Klimstein József (szerk.): Magyar Sion őrei I. Kőhalmi-Klimstein József: Simor János élete és működése. Pór Antal: Ipolyi Arnold élete és munkái vázlata. Pór Antal: Rónay Jácint pozsonyi prépost. (Egy kötetben.) Pozsony-Bp.,1886, Stampfel Károly. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, rossz állapotban, a kötése, gerince és a borítója sérült, a könyvtest elvált a borítótól, a 18. oldalná...
Katolikus lexikon I-IV. Szerk.: Bangha Béla. Budapest, 1931-1933, Magyar Kultúra. Kiadói aranyozott egészvászon (Gottermayer N.-féle) kötés, az első kötet gerince picit kopott, de egyébként jó állapotban.