1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Prohászka Ottokár: A diadalmas világnézet. Esztergom, 1911, Buzárovits Gusztáv. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, márványozott lapélekkel. Jó állapotban.