15643.
307. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Honti Rezső: Magyar-orosz zsebszótár. Bp., é.n.,Cserépfalvi. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas gerinccel, és borítóval.