3 000 HUF
Technikai fejlődésünk története. 1867-1927. Kiadja a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Bp., 1928, Stádium Sajtóvállalat Rt. Rendkívül gazdag képanyaggal. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.