A Pesti Hírlap Lexikona. [Bp.], [1937], [Pesti Hírlap]. Kissé kopott v... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/307/kategorien~Bucher/Bucher-und-Dokumente-mit-gunstigem-Preis~500018/A-Pesti-Hirlap-Lexikona-Bp-1937-Pesti-Hirlap-Kisse-kopott-vaszonkotesben-az-eleje~II1483147
1483147
16341
307
100
Books and Documents with low starting prices
Beschreibung: A Pesti Hírlap Lexikona. [Bp.], [1937], [Pesti Hírlap]. Kissé kopott vászonkötésben, az elején tíz oldal hiánnyal.
: tánczos_gábor