Kápolnai Iván: A gránit gyár 50 éve. Bp., 1972, Finomkerámiaipari Műve... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/307/kategorien~Bucher/Bucher-und-Dokumente-mit-gunstigem-Preis~500018/Kapolnai-Ivan-A-granit-gyar-50-eve-Bp-1972-Finomkeramiaipari-Muvek-Kiadoi-kisse-kopot~II1537369
1537369
16396
307
100
Books and Documents with low starting prices
Beschreibung: Kápolnai Iván: A gránit gyár 50 éve. Bp., 1972, Finomkerámiaipari Művek. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés.
: tánczos_gábor