Dr. Almásy József (szerk.): Katolikus írók Uj Magyar Kalauza. Budapest, é.n., Ardói Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat, 531 p. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
Móricz Zsigmond: Hét krajcár. Elbeszélések. Móricz Zsigmond összes művei. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel. Jó állapotban.
H. Sienkiewicz: Volodijovszki úr. (A kis lovag). Történeti regény. Fordította Szekrényi Lajos. Bp., é.n., Szent-István Társulat. Második kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kopottas gerinccel, kissé laza fűzéssel.
Dr. Franciscus Egger: Enchiridon. Theologiae Dogmaticae Specialis. Ismét közzé tette: Dr. Alphonsus Mayer. Brixinae, 1928, Wegerianis. Kilencedik kiadás. Korabeli egészvászon kötés, festett lapélekkel, latin nyelven, kopottas borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
Dr. Marx Ignác: A katolikus egyház története. Fordította Bilkei Ferenc. Székesfehérvár, 1932, Debreczenyi István Könyvnyomdája. Kiadói kissé sérült, kopottas egészvászon kötés. A könyvben jegyzetekkel, aláhúzásokkal. Az előzéklapon ceruzás névbejegyzéssel.
Martinovich Sándor: Kereszténység és Feminizmus. Pécs, 1918, Dunántúl (Wessely és Horváth) Rt., 39 p. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, a borító részben elvált a kötéstől.
Selma Lagerlöf: Gösta Berling. Berlin, é.n., Paul Franke. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven./
Linen-binding, with worn cover, in German language.