Kisfaludy Károly minden munkái. A Kisfaludy-társaság megbízásából szerkeszté Toldy Ferencz. 1-6 kötet, négy kötetbe kötve. Pesten, 1859-1860.
Heckenast Gusztáv. 1 tábla (Kisfaludyt ábrázoló acélmetszet) + 200 p. ; 218 p. ; 228+(2) p. ; 212+(2) p. ; 204+(2) p. ; 206+(2) p. Korabeli, aranyozott félvászon kötésben.
Tóth Kálmán összes költeményei I. Bp., 1888, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, belső borítólapon kis szakadás ragasztva, egyébként jó állapotban.
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1939. A-B sorozat. Bp., é. n., Pátria. A két kötet egybekötve. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben, jó állapotban.
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium Rádióelőadásainak sorozata 1929 "A" július-december. "Pátria" Irodalmi Vállalat. Kiadói félvászonkötésben.
Gyulai Pál: Emlékbeszédek. Budapest, 1879, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon kötés. A címlapon, és az előzéklapon tulajdonosi névbejegyzésekkel, sérült gerinccel, kopott borítóval.