Vinogradov, [Anatolij]: Paganini. Bp., 1955, Új Magyar Könyvkiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Deutschland Wien. Bécs, 1938, Landesfremdenverkehrsverband, 31 p. (szöveg)+22 l.(képek.) Első kiadás. Papírkötés, német nyelven./
Paperbinding, 31 p. (text)+22 l. (photos), in German language. First edition.
Brunton Paul: India titkai. Fordította: dr. Baktay Ervin. Bp., é.n., Rózsavölgyi. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kissé fakó gerinccel, kissé laza fűzéssel, fotókkal illusztrált kiadás.
Bánhidi Antal: A Gerle 13 útja. Bánhidi Antal útinaplója. Budapest, , Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozat kötésben. Megviselt, sérült állapotban!
David Grove: Magyarország páratlan természeti kincse. Bp., 1977, Regionális Fejlesztési Tervezési Project Iroda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban.
Galla György: A legrégibb pesti vendéglő. / Die alteste Gaststatte von Pest. Budapest, 1987, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat, 69 p. Kiadói fűzött kemény papírkötés.