Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 133
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1619139
30676
307
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bajnok Béla (1937-) DN "Gyula / 'Használd fel a mát, hogy szebb legyen a jövőd!' Eötvös József" Br emlékplakett (91mm) T:2
1660715
30677
307
Numismatik
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) DN "Emile Zola" Br emlékplakett márványtalpon (plakett 57x40mm) T:2 HP 1000. 1586434
30678
307
Numismatik
Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Nógrád megyei szervezete / Salgótarján felszabadulásának 40. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:2 1640985
30679
307
Numismatik
Bognár György (1944-) 1985. "Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / Balassi Bálint" Ag emlékérem (34,24g/0.800/42,5mm)
1662000
30680
307
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Debrecen" jelzett Ag emlékérem (31,3g/0.925/42mm) T:PP ujjlenyomat 1662035
30681
307
Numismatik
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Budapest" aranyozott fém emlékérem (42mm) + Fritz Mihály (1947-) 1991. "II. János Pál Pápa Budapesten 1991. Augusztus 16-20" Br emlékérem (42mm) T:2,2(PP) 1629319
30682
307
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" aranyozott, piefort fém emlékérem eredeti tokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (65mm) T:1(PP)
1600937
30683
307
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1-(PP) 1660820
30684
307
Numismatik
Bognár Lívia (1957- ) 1984. "Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" Ag emlékérem (36g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) 1662439
30685
307
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "MÉE Szeged - Kodály Zoltán 1882-1967" jelzett Ag emlékérem "Éremgyűjtők Szervezete - Szeged" tokban (0.835/42,5mm) T:BU 1615511
30686
307
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" Ag és Br piefort emlékérem pár (71,34g/0.835/42,5mm) T:2(PP) fo.
1619153
30687
307
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1990. "A Szent Szék és a Magyar Köztársaság közötti diplomáciai kapcsolat felvételének emlékére" dekoratív Br emlékérem pár stilizált "Bozó" pecséttel összeillesztve T:1-,2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF