Amerikai Egyesült Államok 1961. "Dag Hammarskjold / An inspiring life..." peremen jelzett Ag emlékérem, sorszámozott (33,86g/0.999/39,5mm) T:2 ph. USA 1961. "Dag Hammarskjold / An inspiring life..." commemorative Ag medallion, hallmark on edge, with serial number (35,45g/0.999/39,5mm) C:XF edge error
Amerikai Egyesült Államok 1963. "John Fitzgerald Kennedy 1917-1963" peremen jelzett Ag emlékérem, sorszámozott (35,45g/0.999/38mm) T:2 kis ph. USA 1963. "John Fitzgerald Kennedy 1917-1963" commemorative Ag medallion, hallmark on edge, with serial number (35,45g/0.999/38mm) C:XF small edge
Amerikai Egyesült Államok 1972. "Apollo XVII - Cernan - Evans - Schmitt / The Earth is the Cradle of Humanity but Mankind can not live in his Cradle Forever" peremen jelzett Ag emlékérem, sorszámozott. Szign.: Ralph J. Menconi (155,41g/0.999/63,5mm) T:2 kis ph. USA 1961. "Apollo XVII - Cernan - Evans - Schmitt / The Earth is the Cradle of Humanity but Mankind can not live in his Cradle Forever" ...
Amerikai Egyesült Államok 1978. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - 1978 Béke érem" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (24,27g/0.925/38,5mm) T:PP USA 1978. "Official United Nations Commemorative Medal - 1978 Peace Medal" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (24,27g/0.925/38,5mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1979. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - 1979 Béke érem" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (24,01g/0.925/38,5mm) T:PP USA 1979. "Official United Nations Commemorative Medal - 1979 Peace Medal" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (24,01g/0.925/38,5mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1981. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - 1981 Béke érem" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (24,86g/0.925/38,5mm) T:PP USA 1981. "Official United Nations Commemorative Medal - 1981 Peace Medal" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (24,86g/0.925/38,5mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1981. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - A Nemzetközi Önkéntes Program 10. évfordulója" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (20,61g/0.925/38,5mm) T:PP USA 1981. "Official United Nations Commemorative Medal - Tenth Anniversary of the United Nations Volunteers Programme" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder w...
Ausztria ~1910. "I. Nemzetközi Vadászkiálltás Bécs / Ferenc József - Védnök" Br emlékérem (29mm) T:3 durva ph., karc Austria ~1910. "I. Internat. Jagd-Ausstellung Wien / Franz Josef - Protektor" Br commemorative medal (29mm) C:F strong edge error, scratched
Bulgária 1981. "Bulgária 1300 éves 681-1981" aranyozott fém emlékérem eredeti tokban (30mm) T:PP Bulgaria 1981. "1300th Anniversary of Bulgaria 681-1981" gold plated metal commemorative medallion in original case (30mm) C:PP
Kuba 1982. "Congreso Sindical Mundial (Szakszervezetek Világkongresszusa)" fém emlékérem lezárt plasztiktokban (37mm) T:BU Cuba 1982. "Congreso Sindical Mundial (World Trade Union Congress)" metal commemorative medal in sealed plastic case (37mm) C:BU
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.