1852 Hirdetmény az 1852-dik lvi januárius 17-kétől bélyegilleték alá eső jogügyletek tárgyában. 4 oldalon, két nyelven / Document stamps order.25x40 cm
1858 Szépirodalmi Közlöny, 1858. Április 4. - Június 27. I. évfolyam második fele, töredék évfolyam, 53-27.-77-51. számok. Szerk.: Szelestey László. Pest, Emich Gusztáv, 1253-1832. p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.
cca 1860 Vasutas egyenruhák bemutatása. 9 db kőnyomatos tábla Zeichnungen zur vorschrift über die Uniformierung der Beamten und Diener der k.k. Staats und Privat Eisenbahnen. Entworfen u. gezeichnet von Cerolamo Francheschini Costume-Director der k.k. Hoftheater. Vasutas egyenruhák bemutatása. 9 db kőnyomatos tábla. Középen hajtásnyommal. / Railway officers uniforms 9 lithographic tables. With mar...
1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I.-VI. évfolyam. (Két kötetbe egybekötve.) Korabeli félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült és kopottas borítóval, ex libris-szekkel. A III. évfolyam hiányos, a 3. szám hiányzik (44-61.) Az V. évfolyam hiányos a 6. szám hiányzik (168-209.) Számos szövegközti és egészolda...
1878 Földtani Közlöny VIII. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1878, Légrády-Testvérek, 330 p.+2 t. Átkötött félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, magyar és német nyelven.