16201.
308. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Gyóni Géza: Élet szeretője. Versek 1909-1914. Bp., 1918, Athenaeum. Második kiadás. Átkötött kopottas félvászon-kötés, belül jó állapotban. Prüner Arnold címlapjával, könyvdíszeivel és keretléceivel.