15516.
308. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
D Fehér Zsuzsa, Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XX. században. Bp., 1971, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben.