15515.
308. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Vegyes könyvtétel, 2 db: Anna-Karola Krauße: A festészet története. A reneszánsztól napjainkig. Bp.,1995, Kulturtrade. Kiadói kartonált papÃrkötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, kissé sérült gerinccel, szakadt borÃtóval. Művészeti kislexikon. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.