https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 152
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1385476
15370
308
0
2200
Books: History
Andere Sammelgebiete
Gotaisches genealogisches Taschenbuch der gräflichen häuser aus das Jahr 1860. Gotha, 1860, Justus Perthes, 996 p. 33. évfolyam. Kiadói egészvászon kötés. Német nyelvű genealógiai munka, az elülső kötéstábla elvált a gerincnél. / Linen-binding, in german language. The cover is damaged.
Das Lot is nicht erreichbar
1620947
15371
308
0
2000
Books: History
Andere Sammelgebiete
Anna Maria Sigmund: A nácik asszonyai. Fordította Wojtovicz Hajnalka. Bp.,2001, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1620414
15372
308
0
1000
Books: History
Andere Sammelgebiete
Diószegi István: A Ferenc József-i kor nagyhatalmi politikája. Népszerű történelem. Bp.,1987, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1639340
15373
308
0
1000
Books: History
Andere Sammelgebiete
Berkovits Ilona: Várday Ferenc pontificaléja Bécsben. Bp., 1942, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1673299
15374
308
0
1000
Books: History
Andere Sammelgebiete
Makkay János: A tiszaszőlősi kincs. Bp., 1985, Gondolat. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1655711
15375
308
0
1000
Books: History
Andere Sammelgebiete
Vécsey Aurél: Magyar tragédia. A trianoni békediktátum. Bp.,2010, Vagabund. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1401946
15376
308
0
1200
Books: History
Andere Sammelgebiete
Virág Benedek: Magyar századok III. kötet Pest, 1862, Heckenast, 191 p. Kiadói kopottas aranyozott gerincű egészvászon kötés, márványozott lapélekkel.
Das Lot is nicht erreichbar
1620432
15377
308
0
800
Books: History
Andere Sammelgebiete
Shvoy Kálmán titkos naplója és emlékirata 1918-1945. Sajtó alá rendezte, a bevezető szöveget írta, magyarázó jegyzetekkel ellátta Perneki Mihály. Bp., 1983, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, enyhén kopott állapotban. 1621094
15378
308
0
1600
Books: History
Andere Sammelgebiete
Vegyes könyvtétel, 6 db
Stefan Niemayer: Heydrich a hóhér. Bp.,2000, Anno. Kiadói papírkötés.
H.S. Commager: A második világháború története. Fordította Máthé Elek. Bp.,1995, Holnap. Kiadói papírkötés.
Anatolij Kuzmicsov: Márciusi szél. Fordította Pető Miklós. Bp.,1987, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Rózsa László: Fegyvergyártók. (A tőkés hadiipar hatalma.) Bp., 1988, Zrínyi. Kiadói papírkötés.
Dr. Ádám Sándor: Magyarok pusztulása. Bp.,1998, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Botár Árpád: A láthatatlan hadsereg. Kémek, árulók, merénylők. Bp.,1990, Zrínyi. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1426543
15379
308
0
2000
Books: History
Andere Sammelgebiete
Kun Andor: Berlinből jelentik... Bevezetőt írta: Parragi György. Budapest, 1945, Keresztes Kiadás. Kiadói papírkötés, némileg szakadozott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1605839
15380
308
0
2000
Books: History
Andere Sammelgebiete
Bruno Brehm: Így kezdődött. Apis és este.+Ez lett a vége. Brest-Litowsktól a békekötésig. Fordította: Fenyő László. Bp., 1937-1938., Grill Károly. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, laza fűzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1605474
15381
308
0
1400
Books: History
Andere Sammelgebiete
Dr. Tóth Béla (szerk.): A budapesti Bőripari Vállalat és gyárainak története. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse