Bücher: Militaria Zahl der Lose: 30
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1657492
15402
308
Books: Military
1675476
15403
308
4600
Books: Military
Tibor S. Kovacs: Maces, war-hammers and topors from Hungarian collections. Bp., 2016. Bontatlan, új állapotban. 1673732
15404
308
Books: Military
Galántay Ervin: Az utolsó kadét. Budapest, 1944-1945. Bp.,2011, Hungary. Kiadói kartonált papírkötés. Gazdag képanyaggal illusztrálva. 1673725
15405
308
Books: Military
Frontnapló. Benedek Sándor fronton töltött ideje és kalandjainak nehézségei. 1943. május hó 15 - 1944. december hó 21. Szerk.: Sallai Károlyné Benedek Katalin. Túrkeve,(2006), Beklen Nagykunsági Civil Társadalomért Alapítvány. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban.
1673720
15406
308
Books: Military
Illésfalvi Péter, Kovács Vilmos, Maruzs Roland: "Vitézségért." Magyar Tiszti Arany Vitézségi Éremmel kitüntetettek a második világháborúban. Bp.,2001, Varietas '93 Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1669914
15407
308
Books: Military
Hollósy-Kuthy László: Élményeim a második világháború alatt 1939-1945. Székesfehérvár 1992. 160p.
1669926
15408
308
Books: Military
Zsifmondy László: A 2. magyar hadsered a Szovjetúnió elleni háborúban 1942-1943. Székesfehérvár, 1995. 248p.
1670617
15409
308
Books: Military
A tízhónapos tragédia. 1944. március 19.-1945. január 20. Második füzet. Harmadik és negyedik rész. A magyarországi események Június 30-ig. Bp., 1945, Müller Károly, (Légrády Testvérek Rt.-ny.) Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
1671145
15410
308
Books: Military
1675486
15411
308
2200
Books: Military
Molnár Ferenc: Egy haditudosító emlékei. 1914 november - 1915 november. Bp., 1916, Franklin-Társulat. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben
1671316
15412
308
Books: Military
Csonkaréti Károly: Horthy, a tengerész. Bp.,1993, Zrínyi. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 1647018
15413
308
Books: Military
Mesék a Nagy Háborúból. Kovács György harctéri naplója. Bp., 2016, Nagy Háború Kutatásáért Közhasznú Alapítvány. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF