15159.
308. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
13
Barcza Imre - Thirring Gusztáv: Budapest Duna-balparti környéke. I. Budapest és környéke. Bp., 1923, Turistaság és Alpinizmus. Félvászon kötés, kopottas állapotban.