15733.
308. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
2 600 HUF
6,90 EUR, 7,43 USD
Dr. Th. H. Van De Velde: A házastársak elhidegülése, keletkezése és legyőzése.Fordította: Dr. Feldmann Sándor. Budapest,(1928), Rozsnyai Károly. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, javított gerinccel.