Cipészipari ismeretek. Összeállította: Az ipari szakkönyvtár szerkesztőbizottsága. Ipari szakkönyvtár 28-30. Bp.,é.n., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége, 238 p+6 t. (5 kihajtható és 1 egészoldalas ábra.) Számos szövegközti és egészoldalas ábrával illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, az egyik ábrát kitépték.
Boros Béla: Vasúti kocsi jellegrajzalbum. Magyar Államvasutak. Bp., 1975, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Morva Rezső - Dobó J.: Kézikönyv a vas és fémek gyakorlati megmunkálásához eszterga- gyalu- és vésőgépeken. Győr, 1900, Győregyházmegye könyvsajtója. Kissé kopott félvászon kötésben.
Ottokar Stern: Das Problem der Pfahlbelastung. Bp., 1908, Wilhelm Ernst & Son. Korabeli egészvászon-kötés, kissé sérült hátsó kötéstáblával, kihajtható mellékletekkel, szövegközti ábrákkal, német nyelven. Liska Béla mérnök névbélyegzőjével (156. oldal.)
Technikai fejlődésünk története. Kiad. a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Bp., 1929, Stádium Sajtóvállalat Rt. Második kiadás. A borítója hiányzik, de a könyvtest egyben van, az elülső előzéklap kijár, szakadt, a 13/14. oldal szakadt foltos.