Antik Zahl der Lose: 13
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1684083
11061
309
Antique
Kopcsányi Ottó (1933-): Kézi kis tükör, réz, jelzett (Iparművészeti Vállalat), kopott, 22×12 cm 1668668
11062
309
Antique
Percz János (1920-2000): Kínáló. Kalapált réz, jelzett, 18×12 cm 1683346
11065
309
40000
Antique
Ezüst (Ag.) talpas kínáló, jelzett, sérült d: 29,5 cm
1683317
11066
309
Antique
Ezüst (Ag.) talpas kínáló, üveg betéttel, jelzett, apró csorbákkal, kis hiánnyal, m:18,5 cm 1683193
11067
309
30000
Antique
Angol ezüst (Ag.) fedeles és fogantyús üveg kiöntő, csiszolt, metszett, jelzett, mesterjeggyel, m: 23 cm 1626344
11068
309
Antique
cca 18. század 4 db régi ón tányér, jelzettek,kopásokkal, d: 23 cm 1682957
11069
309
40000
Antique
Puttós réz csillár, hibátlan üvegburával, 2 db falikarral, d: 48 cm 1618739
11070
309
Antique
1912 Füles tálca "Prosit" felirattal, festett pirogravír üveg lap borítással, kis repedéssel, 56×39 cm
1606349
11071
309
Antique
Díszes kovácsoltvas levélmérleg, jelzés nélkül, max. 2 kg, m: 37 cm 1636258
11072
309
17000
Antique
Nagyméretű réz füles tálca, gazdagon díszített spiáter peremmel ( egy helyen hiányos), gravírozott mintákkal, 73×45
1573849
11073
309
40000
Antique
Antik kandalló paraván, faragott fa,sérült antik gobelinnel, belső: 46×63 cm, külső:114×74 cm
1657726
11074
309
Antique
M&B Wiener Rundbrenner átalakított petróleumlámpa, nem kiprobált, spiáter test, üveg burán apró csorba, m:60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF