11281.
309. Gelaufene Fernauktion
Gläser
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Bohemia glass festett, formába fújt üveg bonbonnier, kézi festéssel, aranyozással. Jelzett, hibátlan d:19 cm