cca 1940 A Felvidék Közigazgatási Térképe, 1:900.000. Az alaptérképet tervezte és rajzolta Kogutowitz Manó, Budapest, é.n , Magyar Földrajzi Intézet Rt., némi sérülésessel, 74x38 cm.
1941 A Magyar Királyi Államvasutak közúti gépkocsiüzem (MÁVAUT) autóbuszvonalainak átnézeti térképe és vasúti hálózati térképe, két oldalas térkép, Magyar Földrajzi Intézet Rt., 58x33 cm Szakadásokkal
cca 1880-1890 Lándzsér (Aspang) és környékének katonai térképe, 1.75.000, vászonra kasírozva, 38x50 cm./ cca 1880-1890 Military map of Lándzsér (Aspang) and surroundings, 1.75.000, on Canvas, 38x50 cm.
1912 Rimaszombat katonai térképe, K. u. K. Militär-Geographisches Institut, rajta kézzel felrajzolt első világháborús hadtestek helyzete és a frontvonal, 43,5x54 cm
Zsebatlasz naptárral és statisztikai adatokkal az 1917. évre. Szerk.: Bátky Zsigmond. Bp., 1916, Magyar Földrajzi Intézet. Sérült gerincű papírkötésben.
cca 1880-1890 Bécsújhely és környékének katonai térképe, 1.75.000, vászonra kasírozva, 38x49 cm./ cca 1880-1890 Military map of Wiener Neustadt and surroundings, 1.75.000, on Canvas, 38x49 cm.
cca 1890 2 érdekes térkép: Laibach. Villach, valamint Korfu és a Balkán félsziget vászon téképe. Szép állapotban. / Map of Laibach and area and the Balkan peninsula 41x37 cm