Arany János összes munkái. 1-8. kötet. Bp., 1883-1889, Ráth Mór. Aranyozott félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, példányonként változó, állapotban. Három kötet gerince sérült
A Pesti Hírlap Könyvtára: Az ezeréves Magyarország. 1200 oldalon 1031 mélynyomású fényképpel és képpel, két színes térképmelléklettel és 82 szövegközti térképpel. Bp., 1940, A Pesti Hírlap Rt, 1200 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban,a papír védőborító szakadozott, kissé hiányos, ezt leszámítva jó állapotban.
[Pierre Alexis de] Ponson du Terrail: Egy király ifjusága II-VI. kötet. (Hat kötetben.) II. rész I-II. kötet: A navarrai király kedvese. III. rész I-II. kötet: A szép Nancy csinyjei. IV. rész I-II. kötet: A vörös alsó kalandjai. V. rész I-II. kötet: A szerelem hatalma. VI. rész I-II. kötet: Szent Bertalan éje. Fordította Mártonffy Frigyes. Bp.,1868, Kertész József,231+240+163+151+178+186+200+208+2...
Nippon hősei. Elbeszélés a japán-orosz háborúból. Az ifjuság számára németből átdolgozta Vida Aladár. Bp.,[1906], Sachs Frigyes, Neuwald Illés-ny. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban, festett lapélekkel.
Dóczi Lajos: Csók. vígjáték négy felvonásban. Dóczi Lajos munkái I. kötet. Bp., Wodianer és Fiai. Aranyozott festett egészvászon kötés (Franklin), aranyozott lapszélek, szép állapotban.