15782.
309. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2 db dedikált/aláírt Várnai Zseni-könyv: Ég és föld között. Bp., 1941, szerzői. Sérült papírkötésben.; Mint viharban a falevél. Bp., 1943, szerzői. Kicsit kopott félvászon kötésben.