16010.
309. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
B. Pápa Relli: Ferkó. F. Györffy Anna rajzaival. Bp.,1959,Móra. Kiadói haránt alakú illusztrált félvászon-kötés, a borító kopottas, a kihajtható figura feje kissé sérült.