Dante: Az új élet. Fordította Ferenczi Zoltán. Bevezetéssel ellátta Be... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/309/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~500016/Dante-Az-uj-elet-Forditotta-Ferenczi-Zoltan-Bevezetessel-ellatta-Berzeviczy-Albert-Rossett~II1583568
1583568
15890
309
Rufpreis:
2 600 HUF 7,03 EUR , 7,65 USD
Beschreibung: Dante: Az új élet. Fordította Ferenczi Zoltán. Bevezetéssel ellátta Berzeviczy Albert. Rossetti Dante Gabriele képeivel. Budapest, 1921, Korvin-Mátyás-Egyesület - Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Átkötött picit sérült egészvászon kötés. Számozott példány. (1000/995.)