16007.
309. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Hárs László: Híresincsi szélmalom. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borító szélekkel. Fazekas Lajos rajzaival.