16117.
309. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Rachel Field: Hitty. Ifjúsági regény. Fordította Kassai Zoltán. A fedőlap és szövegközti rajzok Máday Gréte munkái. Bp., 1948, Révai. Kiadói kopottas félvászon-kötés.