16009.
309. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Vacláv Koval: Peti, én meg az atomok. Fordította Tóth Tibor. D.Foll illusztrációival. Bp.,1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.