16008.
309. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Voronkova: Iskolás leszek. Fordította Árkos Antal. N. Knorring rajzaival. Bp., 1954, Ifjúsági Könyvkiadó. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.