15378.
309. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Fuchs, Eduard: Az újkor erkölcstörténete I-III. kötet. H.n., é.n., Világirodalom-kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, gerincnél szakadásokkal, kissé kopottas állapotban.