15384.
309. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Gombosi György: Új magyar rajzművészet. Rippl Rónaitól a Nyolcakig. Bp., 1945, Erasmus. Sérült félvászon kötésben, sérült papír védőbortóval, egyébként jó állapotban.