15359.
309. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Ligeti Pál: Új Pantheon felé. A kultúrák élete a művészet tükrében. Bp.,[1926], Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel. Ligeti Pál (1885-1941) építész, festőművész, filozófus, művészeti író dedikációjával (Halasi) Fischer Ödön (1885-1965) újságírónak.