Rudinai Molnár István: A fatenyésztés. Különös tekintettel a községi faiskolákra és befásításokra. A m. kir. földmivelésügyi minister kiadványai 10 sz.Bp.,1911, Pallas, 370 p. Hetedik, átnézet és bővített kiadás. Szövegközti ábrákkal. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, intézményi bélyegzővel, egyébként jó állapotban.
A szakácsművészet kiskönyve. Összeállította: G. Nagy Zsuzsanna. Bp., 1936, Erzsébet-nyomda, 32 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
Winkler János: Baromfihizlalás és értékesítés. Köztelek Olcsó Könyvtára II. évf. 9. füzet. Bp., 1910, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt.-Országos Magyar Gazdasági Egyesület Könyvkiadóvállalata, 63 p. Kiadói papírkötésben, szövegközti ábrákkal és fekete-fehér fotókkal illusztrálva., kissé sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban.
A luczerna és a lóher termesztése, 46 p. A magy. kir. földmívelésügyi minister kiadványa 6. sz. + Útmutatás a lucernások bajainak meggátlására, 28 p. A magy. kir. földmívelésügyi minister kiadványa 44. sz. Harmadik kiadás. Bp., 1917-1910, Pallas. Kiadói papírkötésben-kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban.