Kittenberger Kálmán: A megváltozott Afrika. Nagybányai Horthy Jenő közreműködésével. Bp., 1934, Franklin. 374 p. 40 t. Harmadik kiadás. Kiadói, aranyozott félvászonkötésben.
Der Schiess-sport und seine Regeln. Shul, é.n., Waffenfabriken Simson & Co. Számos egészoldalas és szövegközti fekete-fehér fotóval,és illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, egy helyen ceruzás firkával, német nyelven. Jó állapotban./ Linenbinding, in German language.
Széchenyi Zsigmond könyvei, 2 db: Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papírborítóban, jó állapotban.