Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 22

Harcászati szabályzat I-III. Bp., 1939. Stádium. A M. kir. Horthy Miklós honvéd repülő akadémia, Kassa bélyegzőjével. Egészvászon kötésben, jó állapotban.
15335.

Rufpreis:
8 000 HUF
20,73
22,86

15336.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14

Felvidékünk-honvédségünk. (Trianontól-Kassáig.) Történelmi eseménysorozat képekkel. Bp., 1939, Vitézi Rend Zrinyi Csoportjának Kiadása. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, térképekkel, Kiadói festett, címerrel illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, laza, kissé sérült fűzéssel, a színes Horthy-képpel az elejéről hiányzik.
15337.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14

Kresz Károly: Háborús pénzügyek. Bp., 1942. 32p. Procopius Béla numizmatikus tulajdonosi bélyegzőjével
15338.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

Szent István. Első nagy királyunk élete és alkotásai. Bp., 1938, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Egészvászon kötés, hátul foltos, egyébként jó állapotban.
15339.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,63
4,00

Ferenczy Ödön: Harc a kémek ellen. Bp., 1942. Athenaeum 68p.
15340.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

David Ansell-Ocskay Zoltán: Katonai motorkerékpárok. Bp.,2007, Oldtimer Media. Kiadói kartonált papírkötés. Kiváló állapotban.
15341.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

Tolnai A világháború története 1914-1918 I-X. Diplomáciai okiratok, hivatalos jelentések, szemtanuk hiteles följegyzései és eredeti adatok nyomán. Több szász képpel, eredeti felvételekkel, és térképekkel. Budapest, é.n. [1928-1931], Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállat Rt. Teljesen átdolgozott, második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas, kissé foltos borítóval, a VII. kötet gerince és a VIII. kötése kissé sérült.
15342.

Tolnai A világháború története 1914-1918 I-X. Diplomáciai okiratok, hivatalos jelentések, szemtanuk hiteles följegyzései és eredeti adatok nyomán. Több szász képpel, eredeti felvételekkel, és térképekkel. Budapest, é.n. [1928-1931], Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállat Rt. Teljesen átdolgozott, második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas, kissé foltos borítóval, a VII. kötet g...

Rufpreis:
20 000 HUF
51,81
57,14

dr. Erdélyi Gyula: A magyarok hadi szervezete és hadvezetési művészete ezer éven át. A M. kir. Horthy Miklós honvéd repülő akadémia, Kassa bélyegzőjével. Félvászon kötésben
15343.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

11 db vegyes, katonai témájú könyv, nagyrészt háború előttiek.
15344.

Rufpreis:
10 000 HUF
25,91
28,57

15345.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43

15346.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF