Harcászati szabályzat I-III. Bp., 1939. Stádium. A M. kir. Horthy Miklós honvéd repülő akadémia, Kassa bélyegzőjével. Egészvászon kötésben, jó állapotban.
Felvidékünk-honvédségünk. (Trianontól-Kassáig.) Történelmi eseménysorozat képekkel. Bp., 1939, Vitézi Rend Zrinyi Csoportjának Kiadása. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, térképekkel, Kiadói festett, címerrel illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, laza, kissé sérült fűzéssel, a színes Horthy-képpel az elejéről hiányzik.
Szent István. Első nagy királyunk élete és alkotásai. Bp., 1938, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Egészvászon kötés, hátul foltos, egyébként jó állapotban.
Tolnai A világháború története 1914-1918 I-X. Diplomáciai okiratok, hivatalos jelentések, szemtanuk hiteles följegyzései és eredeti adatok nyomán. Több szász képpel, eredeti felvételekkel, és térképekkel. Budapest, é.n. [1928-1931], Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállat Rt. Teljesen átdolgozott, második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas, kissé foltos borítóval, a VII. kötet g...
dr. Erdélyi Gyula: A magyarok hadi szervezete és hadvezetési művészete ezer éven át. A M. kir. Horthy Miklós honvéd repülő akadémia, Kassa bélyegzőjével. Félvászon kötésben