15103.
309. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
Gervai Dezső: A Maharadzsák hazájában. Bp., 1905, Hornyánszky Viktor. Kiadói egészvászon-kötés, megviselt állapotban, hiányzó gerinccel, de a könyvtest egyben van, a borítója foltos, kopott.