De matrimoniis mixtis inter catholicos et protestantes. Scrispsit Augustinus de Roskovány, canonicus Agriensis. 5 kötet. Félbőr kötés, hiányos előzéklap, egyéb sérülések, kopottas állapotban.
Dr. Schlőr Alajos: Elmélkedések az evangélium egész tartalma fölött I-III. kötet. Fordította: Nogáll László. Bp.,1900, Stephaneum. Második. Későbbi átkötött félvászon-kötés, a szennylapok és a kötéstáblák belseje foltos.
[Fóriánné Keserű Erzsébet]:Jézus élete születésétől kereszthalálig. I-II. kötet. Kispest, 1928-1930, Fórián Lajos-ny., 318+1+319+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az I. kötet gerincének alsó részén kis sérüléssel, a III. kötet hiányzik.
Szegedi A. Kilit (Szegedi Kilit Antal (1816-1888): A messiás. Antilogiaul Renán "Jézus Életére"-re. Kecskemét, 1884, Tóth László, XXVIII+469 p. Félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel.
Az újszövetség könyvei. Károlyi Gáspár fordítása és Czeglédy Sándor revíziója nyomán a görög eredetiből fordította a Magyar Bibliatanács Újszövetségi Szakbizottsága. Próbakiadás. Bp.,1956, Magyarországi Református Egyház Egyetemes Konventje-Evangélikus Egyház-Szabadegyházak Szövetsége. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötésben.
Aquinói Szent Tamás Előadások a tízparancsolatról. Collationes de decem praeceptis. Bp.,1993, Seneca. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, magyar és latin nyelven.
Novum Testamentum Graece cum apparatu critico curavit. Stuttgart, 1950, United Bible Societies. Kiadói egészvászon-kötés, görög nyelven. Görög nyelvű újtestamentum.