15590.
309. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
900 HUF
2,39 EUR, 2,57 USD
Dr. Bloch Iván: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. é.n. Dante. Kiadói, aranyozott egészvászonkötésben. Gerincen egy apró szakadás, egyébként jó állapotban.